Varjenje Aluminija - ALU-LB - Škoda klub Slovenija
Škoda Klub Slovenija - Portal

Sponzorstvo: Varjenje Aluminija – ALU-LB

Sponzorstvo: Varjenje Aluminija – ALU-LB

Naš dolgoletni oziroma sponzor že od samega začetka obstoja našega kluba nudi vsem članom in članicam sledeče storitve:

10% popusta na storitve varjenje aluminija
10% popusta na storitve varjenja klimatskih naprav
10% popusta na vsa ostala varjenja poleg varjenja aluminija. V to spada varjenje gusa, bakra brona, in ostalih kovin ter zlitin.

Vse popuste lahko koristite izključno s člansko izkaznico z veljavno nalepko za leto 2015/16 in osebnim dokumentom.

Nekaj besed o podjetju si lahko preberete spodaj:

Kaj varimo?

Vse vrste kovin, katere varimo vključno z varjenjem aluminija varimo po TIG postopku. Varimo različne vrste kovin in barvnih kovin kot so aluminij, bron, baker, gus oz. siva litina in špiater. Ukvarjamo se tudi z varjenjem nekaterih drugih kovin a za podrobnosti nas kontaktirajte. V to kategorijo pa ne spadajo železni izdelki in profili. Naše glavno področje pa je varjenje aluminija.

Poleg že zgoraj omenjenega se ukvarjamo z popravilom in izdelavo predmetov, profilov, naprav iz omenjenih kovin. Popravilo na primer bloka motorja, menjalnika, karterja, glava motorja, alu platišča, okvirja aluminijastih koles, ter različne aluminijaste konstrukcije. Izdelujemo tudi po načrtih različne konstrukcije, izdelke, umetnine in posebne predmete. Več takih predmetov in izdelkov lahko najdete v naši galeriji.

Spletna stran:

http://www.varjenjealuminija.si

Kontakt:
Sprejem izdelkov od PON. do PET od 8:00–15:00.

Varjenje Aluminija – Alu-LB
Laharnar Bojan S.P
Letališka cesta 27
1000 Ljubljana

mail:
info@varjenjealuminija.si

Gsm: +386(0)41/759-603
Facebook: VarjenjeAluminijaAluLB
Google Plus: +VarjenjealuminijaSi