NIJE SMEŠNO!

Youtube, vici, smešnice, ipd.

NIJE SMEŠNO!

OdgovorNapisal/-a robocoprs » 09 Jun 2014 23:30

Kada se s leve strane prodje kroz crveno svetlo na semaforu, a sa desne ide 160km/h+alkohol-rezultat je :auto-crash: u Novom sadu!

ili iz drugog ugla:

RESNO OPOZORILO ZA VSE NAS! AKO MI NISMO OVAKVI-DRUGI JESU!!!
robocoprs

Všečkan: 0

Re: NIJE SMEŠNO!

OdgovorNapisal/-a SuperB-NL » 10 Jun 2014 06:33

To sem videl tudi na slovenski strani 24ur.com :/
Varjenje aluminija: www.varjenjealuminija.si
Uporabniški avatar
SuperB-NL
Član in Donator
Član in Donator

Kraj: Ljubljana
Avtomobil: Škoda Fabia 1.2 TSI MonteCarlo

OdgovorNapisal/-a KillerBee » 10 Jun 2014 06:43

Tudi jaz sem že vidu, RIP. :angelic-sunshine: :S:
KillerBee

OdgovorNapisal/-a robocoprs » 10 Jun 2014 07:37

Strašna je analiza vremena posle nesreće-NIKO NE REAGUJE!? Čovek iz kamiona(gradske čistoće, sa žutim rotacionim svetlom) izlazi i prazni kantu za smeće!? Vozač automobila zaobilazi polupani Golf i odlazi!? Zaustavljaju se auti iza Golfa i niko ne prilazi!? Taksisti prolaze!? Pa kakvi su to ljudi!? :angry-cussing:
robocoprs

OdgovorNapisal/-a Topa#46 » 10 Jun 2014 07:53

Žalostno ja...

samo drugače, ker se povsod govori in predvideva, da je šel voznik 160km/h. Mislim, če bi šel s tako brzino, da tud on ne bi bil več tle, ne glede na avto. Je pa res da je zadel zadek, samo vseeno.
Samo kaj so pa oni s Polotom delali, da so šli kar v rdečo mi pa tud ni jasno.
Skratka nima veze, kako ti voziš in paziš itd, važno je, da vedno spremljaš kaj počnejo drugi.

pa LP :icon-cool:
Topa#46

OdgovorNapisal/-a robocoprs » 10 Jun 2014 08:06

Da, to i jeste dvostruka poenta-šta čine drugi, tj. kako voze ali i kako pomažu u nesreći!
Veštaci su rekli da je krivica podeljena-jedan je prošao kroz crveno svetlo(3 mrtva), a drugi vozio oko 160km/h pijan(u bolnici-kritično stanje).
Ostali vozači su publika

Google Galaxy Nexus 4.3
robocoprs

OdgovorNapisal/-a horn3t » 10 Jun 2014 10:54

Na koncu so mrtvi 3-je ljudje. Vsak lahko naredi napako (tu sta oba voznika naredila vsak svojo napako - ki je bila verjetno že sama zase katastrofalna, v seštevku pa sploh), posledice so na žalost po navadi grozljive. Je pa res, da je še bolj grozljivo to, da ljudem, ki so samo naleteli na posledice česa takega enostavno ni mar - kot je napisal že @robocoprs. Da se pretvarjajo, da se ni nič zgodilo. In to je tisto, kar me najbolj skrbi pri vsem tem - da gredo že na pot ljudje, ki jim ni mar ne za njih ne za okolico in da ko se zgodi kaj hudega, da enostavno pogledajo stran in peljejo dalje - samo, da niso oni na vrsti. In bodo že naslednji ovinek spet vozili agresivno, spet nekoga izsilili, spet nekoga skušali zriniti v jarek, ker je nekdo "na poti" njim, ki se jim ja mudi, ki so ja pomebni, ki imajo ja dober avto... Ljudje postajamo čedalje bolj podobni robotom (ali še kaj hujšega). razumem strah, razumem da se ne znaš prav odzvati, ampak ne razumem pa, da se ne moreš niti ustaviti, postaviti tistega trikotnika (tudi če na koncu ostaneš brez njega) in vsaj poklicati policije in reševalcev. Sicer naj bi vsi vozniki nekoč opravili tudi tečaj prve pomoči, ampak očitno tisto ljudje hitro pozabijo. Kam vse to pelje, ne vem, v vsakem primeru mi pa ni všeč.
Uporabniški avatar
horn3t
Znalec

Kraj: Koeln, Nemčija
Avtomobil: Škoda Yeti 4x4 2.0 TDI

OdgovorNapisal/-a Topa#46 » 10 Jun 2014 11:11

Se popolnoma strinjam s tabo! :cjooj:

pa LP :icon-cool:
Topa#46

OdgovorNapisal/-a robocoprs » 10 Jun 2014 11:49

I jaz se strinjam. Rekao si, horn3t, upravo sve što je trebalo reći! :clap:
robocoprs

Vrni se na Posnetki in smešnice

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

O nas

Pred uporabo foruma si prosim preberite navodila za različne funkcije in pravila samega sporočanja na forumu. Za pomoč, napako ali kaj podobnega, se obrnite na administratorja foruma "Skoda" ali pa na info@skoda-klub.si Stran uporablja piškotke za več informacij obiščite naš portal.