Škoda - kombi?

Škoda - kombi?

OdgovorNapisal/-a Ewa » 01 Feb 2014 20:44

Bo Škoda imela svojega Multivana oziroma Transporterja?

Odkar so Čehi vstopili v veliki nemški koncern in se začeli razvijati tako kot ostale znamke, je postalo jasno, da ne bo ostalo zgolj pri Octaviji ali Fabiji. Po tistem, ko so napovedali prihod prestižnega SUV-a, se vse bolj nagiba k dejstvu, da bodo v svojo ponudbo dodali še kombi za prevoz do 8 potnikov.

Nemški novinarji napovedujejo rojstvo avtomobila, ki bo izdelan na osnovi Volkswagnovega Transporterja, ki naj bi se prihodnje leto predstavil v novi preobleki in na novi platformi. To pa bodo v svoj prid izkoristili tudi pri Škodi in na tej isti platformi zgradili svoj izdelek. VW-jev T6 bo oblikovan skladno s študijo e-Co-Motion, ki so jo predstavili lani, ob tem pa naj bi predstavili tudi nekaj novih motorjev, prav tako pa ne bo šlo tudi brez 4-kolesnega pogona. Pustimo se presenetiti.

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=3&id=11379

Zanimivo. Se mi zdi, da nebi bilo slabo predvsem za "velike družine" in podjetja.
Ewa

Všečkan: 0

Re: Škoda - kombi?

OdgovorNapisal/-a SuperB-NL » 02 Feb 2014 11:08

Tudi jaz sem slišal to informacijo, in mislim, da bo Škoda počasi postala resni konkurent ostalim dostavnim avtomobilom. ;) .
Varjenje aluminija: www.varjenjealuminija.si
Uporabniški avatar
SuperB-NL
Član in Donator
Član in Donator

Kraj: Ljubljana
Avtomobil: Škoda Fabia 1.2 TSI MonteCarlo

OdgovorNapisal/-a SuperB-NL » 06 Feb 2014 07:46

Zasledil sem informacijo na autobuild-u, da naj bi Škoda že skrito izdelovala svojo različico Transporterja. Če bo prišel ni znano, prav tako ni znano kje bo potekala produkcijska linija, saj naj bi se v primeru Škodinega kombija izdelava Transporterja premaknila na Češko zaradi manjših stroškov izdelave lahko pa ravno obratno, da se bo Škodin izdeloval v Nemčiji. Pa še ena slika oz. photoshop.

Slika
Varjenje aluminija: www.varjenjealuminija.si
Uporabniški avatar
SuperB-NL
Član in Donator
Član in Donator

Kraj: Ljubljana
Avtomobil: Škoda Fabia 1.2 TSI MonteCarlo

OdgovorNapisal/-a 44er » 08 Avg 2014 12:50

Zanimivo 2015
1.Superb
2.terenec Snowman
3. Kombi T6,
4. Terenec Sherpa (2017)

ampak pustimo se presenetiti lahko se še kaj spremeni :)
44er

OdgovorNapisal/-a robocoprs » 08 Avg 2014 13:23

Ma gde nadjoše ime "Šerpa"? :eusa-doh: Mogli su onda i Kotel/Kazan/Lonac/Vangla/Lavor/Lonček... :hha:
robocoprs

OdgovorNapisal/-a KillerBee » 08 Avg 2014 13:44

Hmmmm moja napoved z meseca marca??? :D :music-rockon:

KillerBee napisal/-a:Uff sicer ni to škoda bus tema ampak, če bojo naredil novo škodo bus na caddy podvozju :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed:

Upam da bo kej temulem podobno: (moj hiter photoshop)
[img]http://shrani.si/f/3U/Uh/4UUqAtHe/skoda-bus.png[/img]

Bi ga definitivno kupil, če ne novega pa čez nekaj let rabljenega! :music-rockon:
(Ja roomster je premajhen, žal!)

ZEELOOOOO VŠEEEEEEEČNOOOOOOOOO!!! :music-rockon: :music-rockon:
Prva pa u drva!
Uporabniški avatar
KillerBee
Veliki znalec

Kraj: Vnanje gorice
Avtomobil: Hrošč

OdgovorNapisal/-a Topa#46 » 09 Avg 2014 13:11

robocoprs napisal/-a:Ma gde nadjoše ime "Šerpa"? :eusa-doh: Mogli su onda i Kotel/Kazan/Lonac/Vangla/Lavor/Lonček... :hha:

Pozabu si na džezvo :laughing-rolling:

Slika

Pa lp ::H:
Topa#46

Vrni se na Škoda na splošno (Tovarna, izdelki, itd.)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

O nas

Pred uporabo foruma si prosim preberite navodila za različne funkcije in pravila samega sporočanja na forumu. Za pomoč, napako ali kaj podobnega, se obrnite na administratorja foruma "Skoda" ali pa na info@skoda-klub.si Stran uporablja piškotke za več informacij obiščite naš portal.