Clay cloth?

Pranje, čiščenje, poliranje, itd.

Clay cloth?

OdgovorNapisal/-a KillerBee » 11 Nov 2013 12:40

Je že kdo to uporabljal?? zdi se mi super ideja!

DW uporabniki jo hvalijo češ da:
I used one of my newest product "clay cloth" and looks like I will never use clay agin

U Sloveniji jo že ima kdo?
KillerBee

Všečkan: 0

Re: Clay cloth?

OdgovorNapisal/-a robocoprs » 20 Maj 2014 22:12

Šta ovaj video-klip reklamira? :confusion-scratchheadblue: Ako slušam zvuk, kao da pere sa smirkovim papirjem! Uz to "pranje" potroši mnooogo "šta god da je " tečnog sredstva. A vreme da ne računam :techie-hourglass:
Ergo: krpa+tečnost+vreme+rad=pola mokrog krova od auta! :laughing-rolling:
robocoprs

OdgovorNapisal/-a KillerBee » 23 Maj 2014 09:35

Ubistvu je to dobra alternativa za plastelin, sam to krpo imam in mi je prišparala že kar nekaj časa. Nazadnje sem očistil 14 let starega srebrnega Scenica od mojega Strica z lahkoto mi je resnično žal da nisem nič poslikal ker je imel vse na laku od rumene barve, katrana, površinske rje + ostale neznane zažrte umazanije. Samo namesto marketinškega "clay luba" uporabljam pril v vedru v katerem pogosto speram , ki se odlično obnese in krpa lepo "glisera" po laku,... Še vedno pa ni plastelin za odpis, ker v nedostopnih mestih nimaš pogojev s tole brisačo.

Moram pa tudi povedat, da je brisača bolj agresivna tako da lahko narediš manjše praske tudi s tole brisačo, zaradi tega ne priporočam uporabe na črnih in temnejših avtomobilih razen, če se bo avto tudi poliralo.

Skratka naslednič ko dobim res "popikan" oz. popackan avto bom poslikal kako lepo to deluje. 1A :happy-partydance:
KillerBee

OdgovorNapisal/-a horn3t » 23 Maj 2014 13:32

Zakaj pa sredstvo za pomivanje posode (Pril)? OK, razumem da mora biti zadeva "podmazana", ampak...
Uporabniški avatar
horn3t
Znalec

Kraj: Koeln, Nemčija
Avtomobil: Škoda Yeti 4x4 2.0 TDI

OdgovorNapisal/-a KillerBee » 23 Maj 2014 13:59

Zdej z mojih izkušenj (res da ni veliko) zadeva resnično "podmazuje" krpo + odstrani vse prejšnje sledi voska in ostalih zadev -> razmaščuje. Jzt ponavadi, ko avto splastiniram potem na novo povoskam / zaščitim tako, da je v mojem primeru vseeno če odstranim čisto vse sledi prejšnega voska / zaščite. :greetings-waveyellow:

* Drugače pa sem zadeve študeral in bral pa je dosti tudi pro detajlerjev, ki tako to delajo. :music-rockon:
KillerBee

OdgovorNapisal/-a horn3t » 23 Maj 2014 19:19

Najlepša hvala za pojasnilo.
Uporabniški avatar
horn3t
Znalec

Kraj: Koeln, Nemčija
Avtomobil: Škoda Yeti 4x4 2.0 TDI

OdgovorNapisal/-a mini bikini » 24 Maj 2014 16:48

KillerBee napisal/-a:Ubistvu je to dobra alternativa za plastelin, sam to krpo imam in mi je prišparala že kar nekaj časa. Nazadnje sem očistil 14 let starega srebrnega Scenica od mojega Strica z lahkoto mi je resnično žal da nisem nič poslikal ker je imel vse na laku od rumene barve, katrana, površinske rje + ostale neznane zažrte umazanije. Samo namesto marketinškega "clay luba" uporabljam pril v vedru v katerem pogosto speram , ki se odlično obnese in krpa lepo "glisera" po laku,... Še vedno pa ni plastelin za odpis, ker v nedostopnih mestih nimaš pogojev s tole brisačo.

Moram pa tudi povedat, da je brisača bolj agresivna tako da lahko narediš manjše praske tudi s tole brisačo, zaradi tega ne priporočam uporabe na črnih in temnejših avtomobilih razen, če se bo avto tudi poliralo.

Skratka naslednič ko dobim res "popikan" oz. popackan avto bom poslikal kako lepo to deluje. 1A :happy-partydance:

Če imaš preveč časa, ti ga lahko zapolni moja "Julka", je zadost velika, da ti ga kar nekaj časa vzame :laughing-rolling:
jej, pij, kav.aj, za nebesa se ne rausaj
Uporabniški avatar
mini bikini
Član in Donator
Član in Donator

Kraj: Ljubljana
Avtomobil: Škoda Superb Combi 1.8 TSI DSG

Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

O nas

Pred uporabo foruma si prosim preberite navodila za različne funkcije in pravila samega sporočanja na forumu. Za pomoč, napako ali kaj podobnega, se obrnite na administratorja foruma "Skoda" ali pa na info@skoda-klub.si Stran uporablja piškotke za več informacij obiščite naš portal.