Škoda Kodiaq

Re: Škoda Kodiaq

OdgovorNapisal/-a romanv » 07 Apr 2017 14:34

Odlicna danasnja novica: pride pred zacetkom pocitnic :)
romanv

Všečkan: 0

OdgovorNapisal/-a JanF » 07 Apr 2017 15:15

:handgestures-fingerscrossed:
Držim pesti
Slika
Uporabniški avatar
JanF
Član
Član

Kraj: Notranjska
Avtomobil: Superb 3 1.4 TSI 150 KM

OdgovorNapisal/-a romanv » 08 Apr 2017 14:43

Pa potrjeno je, da bo Columbus od 22-tega tedna naprej imel 9,2" diagonalo.
romanv

OdgovorNapisal/-a romanv » 09 Apr 2017 21:26

Težko za reči.

Moj nezavezujoč datum dobave je maj/junij. Do tega petka datuma proizvodnje še ni bilo. Teden prej sem govoril z mojim dilerjem in obljubil mi je, da bo kmalu datum znan in da predvideva, da bo 19-ti/20-ti teden. Omenil sem, da bi v tem primeru raje videl 22-ti teden, ker takrat se začne modelno leto 2018 in 8" navi se zamenja z 9,2". V petek sem dobil potrjen 22-ti teden, ki je na prehodu maja v junij. Kodiaq bi moral biti najkasneje v štirih tednih pri meni. Meni je bilo pomembno, da ne pride novembra, ali pa še huje, da sploh ne pride zaradi kakšne napake. Sedaj sem pomirjen. ::H:

En naš kolega s tega foruma je imel neobvezujoč datum maja, pa se je njegov Kodiaq pojavil že marca.

Obstaja pa tudi druga skrajnost: znanec ima neobvezujoč datum april/maj, dobi pa takrat kot jaz. Njegov Kodiaq je še bolj opremljen kot moj. To verjetno vpliva na dobavo.

Zanimivo je spremljat tujino glede dobav. Priporočam ogled dveh angleških in dveh nemških (jaz uporabljam Google Translate) forumov:
http://www.kodiaqforums.co.uk/viewforum.php?f=8
https://www.briskoda.net/forums/forum/339-skoda-kodiaq/
https://www.skoda-kodiaq-forum.de/
https://www.skodacommunity.de/forums/skoda-kodiaq-forum.114/
romanv

OdgovorNapisal/-a romanv » 10 Apr 2017 18:07

Evo, pred domom videl Lava blue Kodiaqa. Lep, ni kaj! In jaz moram se cakat... :crying-yellow:
Zadnjič spremenil romanv, dne 11 Apr 2017 06:31, skupaj popravljeno 1 krat.
romanv

OdgovorNapisal/-a romanv » 11 Apr 2017 06:15

romanv

OdgovorNapisal/-a romanv » 11 Apr 2017 10:36

A se sploh splaca reklamirat? Reklamira se stvari, kjer hoces povecat prodajo.
romanv

OdgovorNapisal/-a KillerBee » 11 Apr 2017 10:50

Tu se na žalost ne strinjam z vama, kdo mislite, da plačuje vse te članke na temo Kodiaq, avtosalon, vsa vabila, organizacija predogledov, dogodkov za novinarje,... - nič ni zastonj tu je samo še marketing.

Kar se tiče teh 500 prodanih me zanima koliko teh vozil bo registriranih pri nas za 1 dan in prodanih naprej v tujino - cena, globalizacija.

No da nebo samo baba čula baba rekla tu je nekaj podatkov s februarja 2017... SUV je definitivno v porastu namreč se seli tržni delež s MPV.
Slika

Slika

Slika

Do konca Februarja sta bila pri nas registrirana 2 Kodiaqa me zanima kaj bo za marec oz. april.
Slika

Bo zanimivo spremljat, dostikrat teli naši novinarji "nabijajo".
Prva pa u drva!
Uporabniški avatar
KillerBee
Veliki znalec

Kraj: Vnanje gorice
Avtomobil: Hrošč

OdgovorNapisal/-a romanv » 11 Apr 2017 11:56

Globalno vseeno prodaja narasca. Avto ni nic slabsi, ce polovica slovenske robe pobegne v Nemcijo.
Zadnjič spremenil romanv, dne 11 Apr 2017 12:42, skupaj popravljeno 1 krat.
romanv

OdgovorNapisal/-a KillerBee » 11 Apr 2017 12:17

romanv napisal/-a:Globalno vseeno prodaja narasca. Avto ni nic slabsi, ce polovica slovenske robe pobegne Nemcijo.

Vem ni bila poanta v tem ampak se je to nanašalo na članek naših vrlih novinarjev oz. od teh 500 prodanih v Sloveniji ne vemo koliko jih je dejansko privatnih. Prodaja pa narašča v vsakem primeru, saj je novi model in prav je tako. Ni pa po mojem pojmu to neka uspešnica kot so naslovili oz. izdelek, ki bi se prodajal brez aktivnega reklamiranja.
Prva pa u drva!
Uporabniški avatar
KillerBee
Veliki znalec

Kraj: Vnanje gorice
Avtomobil: Hrošč

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Škoda Kodiaq

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

O nas

Pred uporabo foruma si prosim preberite navodila za različne funkcije in pravila samega sporočanja na forumu. Za pomoč, napako ali kaj podobnega, se obrnite na administratorja foruma "Skoda" ali pa na info@skoda-klub.si Stran uporablja piškotke za več informacij obiščite naš portal.